logotype
NOWOŚCI:
22 -04 -2018

Harmonogram

Ocena użytkowników:  / 3
SłabyŚwietny 

 

Poniedziałek ABT 19:00 Julia
Wtorek - - -
Środa - - -
Czwartek Hi-Low Combo 19:00 Julia
Piątek - - -
Sobota - - -

 

Wypisy z zajęć każdego dnia do godz. 13:00 bez żadnych konsekwencji i utraty wejść

  

Hi-Low - to ćwiczenia bazujące na podstawowych krokach aerobiku, podczas treningu dominują układy choreograficzne oraz towarzyszy głośna rytmiczna muzyka. Trening szczególnie polecany osobom początkującym gdyż nie obciąża mocno mięśni ani stawów a pozwala zaangażować pracę całego ciała.

Step - trening odbywający się na specjalnych platformach do ćwiczeń z możliwością regulacji wysokości. Ćwiczenia polegaj na wchodzeniu przy pomocy odpowiedniej techniki. Zajęcia polecane osobom które lubią dynamiczne ćwiczenia jak również szybką rytmiczną muzykę.

TBC - forma aerobiku która łączy ćwiczenia aerobowe ze wzmacniającymi. Trening oparty na układach choreograficznych z połączeniem ćwiczeń przy wykorzystaniu piłek, ciężarków, gum czy stepów. Polecany osobom które lubią różnorodność na treningu oraz tych których poza zgubieniem zbędnych kilogramów pragną wzmocnić swoje mięśnie.

ABT - trening wzmacniająco-kształtujący skierowany do osób które głownie chcą wymodelować dolne partie ciała: brzuch, pośladki i uda.

Zumba - to inspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.Jest innowacyjnym systemem fitness, który przez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i wprawia w świetne samopoczucie. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stworzą niepowtarzalną atmosferę. Rytmy takie jak marenge, salsa, cumbia, reggeton, flamenco, samba, taniec brzucha porwą Cię do zabawy. Kombinacja kroków to unikalna formuła Zumby. Bawisz się od pierwszych zajęć.

 

 

Jestem Fit

Copyright © 2012  Salon Cwiczen Silowych OLIMP
Designed by VIDIGO